11. Niedziela po Trójcy Świętej

26.08.2017 - 11. Niedziela po Trójcy Świętej

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w Wakacyjny obóz biblijny.

Serdecznie zapraszam na nabożeństwo za tydzień 03.09.2017 o 10:30, będzie to nabożeństwo na inaugurujące nowy rok szkolny.

Zakupiono 106 poduszek ( anonimowi sponsorzy). NA stoisku z literaturą znajduje się skarbonka na wolne datki na zakup pozostałych.

Dzisiaj 27.08.2017r. o godz. 18:00 Parafia E-A w Pszczynie zaprasza na koncert SOLUS CHRISTUS Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk".

Dzisiaj po apostolskim życzeniu pokoju proszeni jesteśmy o złożeni o ofiarę ołtarzową, przeznaczona ona będzie na bieżące wydatki w naszej parafii.

Solenizantom i jubilatom z minionego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa a do naszych modlitw załączyć chcemy wszystkich chorych i cierpiących.

Wspomnienie

W społeczności naszej wspominamy ś.p Mariannę Wasilewską ur. 16.06.1927 r zmarłą 05.08.2017. Zmarłą wspomina wnuczka Monika Krakowczyk z rodziną

duszpasterzeewangelikmlodziparafianiesamiosobietransmisjawakacjekancelariawypozyczalnia

Od Redakcji

11. listopada

O  kraju, z którego część mieszkańców wymordowano jeszcze w czasie wojny tylko dlatego, że byli Żydami. Kraju, z którego część mieszkańców deportowano po wojnie tylko dlatego, że byli Niemcami, a dalszą część za to, że za Niemców uznały ich władze.  Wreszcie o kraju, któremu zmieniono granice tak, że poza nimi pozostali Białorusini i Ukraińcy. O tym, o Polskiej historii i o polskich uchodźcach w wywiadzie z profesorem Normanem Daviesem ...

Więcej…