Bóg mówi: Dam wam serce nowe, i ducha nowego dam do waszego wnętrza. - Ez 36,26

11. Niedziela po Trójcy Świętej

26.08.2017 - 11. Niedziela po Trójcy Świętej

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w Wakacyjny obóz biblijny.

Serdecznie zapraszam na nabożeństwo za tydzień 03.09.2017 o 10:30, będzie to nabożeństwo na inaugurujące nowy rok szkolny.

Zakupiono 106 poduszek ( anonimowi sponsorzy). NA stoisku z literaturą znajduje się skarbonka na wolne datki na zakup pozostałych.

Dzisiaj 27.08.2017r. o godz. 18:00 Parafia E-A w Pszczynie zaprasza na koncert SOLUS CHRISTUS Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk".

Dzisiaj po apostolskim życzeniu pokoju proszeni jesteśmy o złożeni o ofiarę ołtarzową, przeznaczona ona będzie na bieżące wydatki w naszej parafii.

Solenizantom i jubilatom z minionego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa a do naszych modlitw załączyć chcemy wszystkich chorych i cierpiących.

Wspomnienie

W społeczności naszej wspominamy ś.p Mariannę Wasilewską ur. 16.06.1927 r zmarłą 05.08.2017. Zmarłą wspomina wnuczka Monika Krakowczyk z rodziną

duszpasterzeewangelikmlodziparafianiesamiosobietransmisjawakacjekancelariawypozyczalnia

Od Redakcji

27. lipca

Tak. To już piąty, zakończony piknikiem parafialnym, rok istnienia naszej strony internetowej. Myślę, że warto pokusić się o kilka podsumowań.

Po pierwsze - więcej się wokół nas dzieje. I w kraju i w naszym Kościele. Mówił o tym Biskup Kościoła, ks. Jerzy Samiec, w kazaniu o Kościele jutra głoszonym podczas głównego nabożeństwa Dni Kościoła oraz w swoich wypowiedziach z ostatnich dni: Oczekuję odpowiedzialności, Chodzi o szacunek, a zwłaszcza w ostatniej, odczytanej podczas niedzielnych nabożeństw od ołtarza: Módlmy się o pojednanie i pokój w Ojczyźnie.

Więcej…