Bóg mówi: Dam wam serce nowe, i ducha nowego dam do waszego wnętrza. - Ez 36,26

12. Niedziela po Trójcy Świętej - inauguracja Roku Szkolnego

3.10.2017 - 12. Niedziela po Trójcy świętej

Serdecznie zapraszam na nabożeństwo za tydzień, 10.09.2017 o 10:30.

Informuję, że:

  • spotkanie organizacyjne w sprawie lekcji religii odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 17:00
  • spotkanie dla zainteresowanych protestantyzmem oraz godziny biblijne zaczną się po tygodniu po 10.09
  • nabożeństwo dziękczynne Święta Żniw i 22. Pamiątki Poświęcenia Kościoła odbędzie się w niedzielę, 1 października 

 

Jednocześnie informuję, w związku z Galą Reformacyjną, która odbędzie się 7 października w Sali NOSPR, że:

  • przed wakacjami zbieraliśmy zapisy na udział w tym święcie z okazji jubileuszu Reformacji.
  • otrzymałem wiadomość, że liczba osób zapisanych zdecydowanie przewyższyła liczbę miejsc dostępnych w Sali NOSPR w związku z czym, niestety, nie wszyscy będą mogli wziąć udział w Gali Reformacyjnej. Dostaniemy mniejszą liczbę wejściówek, a o sposobie ich rozdzielenia wkrótce poinformujemy. Organizatorzy przepraszają za zaistniałą sytuację, ale do NOSPR może wejść tylko ograniczona liczba osób. Tym, którzy nie otrzymają biletów zapłacona kwota zostanie oczywiście zwrócona.
  • w związku z powyższym proszę, aby osoby które zapisały się, a wiedzą że nie będą uczestniczyć w gali lub zapisały osoby, które nie są pewne, że będą brały udziału – o poinformowanie mnie o tym fakcie.

Solenizantom i jubilatom z minionego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa a do naszych modlitw załączyć chcemy wszystkich chorych i cierpiących.

duszpasterzeewangelikmlodziparafianiesamiosobietransmisjawakacjekancelariawypozyczalnia

Od Redakcji

27. lipca

Tak. To już piąty, zakończony piknikiem parafialnym, rok istnienia naszej strony internetowej. Myślę, że warto pokusić się o kilka podsumowań.

Po pierwsze - więcej się wokół nas dzieje. I w kraju i w naszym Kościele. Mówił o tym Biskup Kościoła, ks. Jerzy Samiec, w kazaniu o Kościele jutra głoszonym podczas głównego nabożeństwa Dni Kościoła oraz w swoich wypowiedziach z ostatnich dni: Oczekuję odpowiedzialności, Chodzi o szacunek, a zwłaszcza w ostatniej, odczytanej podczas niedzielnych nabożeństw od ołtarza: Módlmy się o pojednanie i pokój w Ojczyźnie.

Więcej…