Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

2. Niedziela po Epifanii

14.01.2018

Serdecznie zapraszam na nabożeństwo w najbliższą niedzielę o 10:30

Wtorek

  • 11:00 Godzina Biblijna
  • lekcje religii według ustalonego planu
  • 19:00 Spotkanie prezydium rady parafialnej

Czwartek

  • 18:00 Próba chóru

Piątek

  • Lekcje religii i spotkanie młodzieżowe według ustalonego planu

Przypominamy o opłaceniu składki kościelnej za miniony rok

Na stoisku z literatura otwarte są tez listy na ogrzewanie kościoła

Roczne zgromadzenie parafialne 28.12.2017

Parafia Ewangelicko - Augsburska w Chorzowie zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się w niedzielę 14.01 o godz. 16.00 w kościele im. ks. M. Lutra w Chorzowie.

Serdecznie zapraszam Was z Rodzinami na koncert kolęd w wykonaniu Męskiego Chóru Prawosławnego Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie pod dyrekcją prof. Włodzimierza Wołosiuka, który odbędzie się w kościele ewangelickim w Rudzie Śląskiej Wirku przy ul. 1 Maja 291 w piątek, 19 stycznia o godz. 17.00. W programie kolędy chrześcijańskiego wschodu i zachodu oraz muzyka cerkiewna.

Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa a do naszych modlitw załączyć chcemy wszystkich chorych i cierpiących

Z karty żałobnej podaje iż:

  • w minioną środę pożegnaliśmy w Kościele w Mikołowie na miejscowy cmentarz Renate Gorzelany, nasza śp Siostra przeżyła niespełna 75 lat. W smutku pozostawiła Syna, siostrę z rodziną dwoje wnuków z rodzinami oraz bliższą i dalszą rodzinę

... na skróty >>>

Od Redakcji

4. października

Wybory samorządowe odbędą się 21 października 2018 roku. Sprawdź najważniejsze terminy, informacje na temat, kto i jak może głosować oraz gdzie w Tychach znajdują się lokale wyborcze.

Wybory, 21 X

Warto sobie przypomnieć to wszystko, o czym lepiej wiedzieć. Choćby o tym, czy lokal wyborczy jest tam, gdzie zawsze - a jeżeli nie, to gdzie. O tym też, że możemy głosować tylko w miejscu zamieszkania i że w związku z tym, w niedzielę, musimy wcześniej wrócić z weekendowego wyjazdu. I - przede wszystkim - że wynik wyborów zależy wyłącznie od nas samych.

Więcej…