Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

English Bible Camp - dzień 1

Bóg jest naszą ucieczką i mocą, pomocnikiem w utrapieniach, wypróbowanym i pewnym

Na drzwiach prowadzących do kościoła plakat z napisem w języku angielskim co w  tłumaczeniu Czesława Miłosza brzmi: Bóg jest naszą ucieczką i mocą, pomocnikiem w utrapieniach, wypróbowanym i pewnym

z Facebooka

Przez pięć kolejnych dni, dzieci z naszej parafii będą zbierać informacje o pewnej POTĘŻNEJ TWIERDZY, o WAROWNYM GRODZIE.

Wszystkie zajęcia odbywają się to pod czujnym okiem grupy Amerykanów z luterańskiego kościoła w Schaumburgu (USA). Celem tego tygodnia jest poznawanie prawd Biblijnych, ale także szkolenie się w języku angielskim. Co jak się okazuje wcale nie jest tak zupełnie proste. Wszystkie dzieciaki podzielone są na cztery grupy wiekowe, każda ma swego prowadzącego i tłumacza. Spotykamy się od godz.9:00 do 15:00

Rejestracja uczestników i podział na grupy

Lekcja angielskiego

Trochę wolnego czasu

Obiad

O Biblii po angielsku
Dzisiaj temat: "Bóg burzy mury Jerycha" - dzieci zastanawiały się jak to mogło się stać, że tak potężne mury runęły bez jednego wystrzału armatniego.
fot. Mateusz Adamus
i Stanisław J. Boczar

... na skróty >>>

Transmisje nabożeństw

Więcej…

Od Redakcji

17. października

z blogu Biskupa Kościoła

W dniu obowiązywania ciszy wyborczej, na Biskupa Kościoła, na drugą kadencję, Synod naszego Kościoła wybrał ks. Jerzego Samca. Z jego blogu, do czytania jego namawiam, wybrałem tekst sprzed kilku miesięcy, z marca. Jest miejsce dla wszystkich.

Więcej…

strona znajduje się na serwerach