Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

SpotkajMY się

7 - 10 lipca - Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie

 

Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie tworzony jest od ponad 70 lat z myślą o dzieciach, młodzieży, osobach dorosłych, seniorach i całych rodzinach. W tym roku odbędzie się od 7 do 10 lipca.

Na program składają się m.in.: spotkania dla młodzieży i dorosłych oraz dla dzieci (od 3 do 11 lat), seminaria i koncerty. Temat główny, który każdego roku jest specjalnie wybierany, dotyczy spraw, z jakimi mamy do czynienia na co dzień, ale zawsze osadzony jest w kontekście sensu i celu życia. W tym roku hasłem towarzyszącym jest: „Spotkajmy się" – po wszystkich obostrzeniach, zakazach, trudnościach – w końcu spotkajmy się, porozmawiajmy, miejmy czas na słuchanie, bycie ze sobą, bez pośpiechu i przymusu, tak po prostu, z ciekawością drugiej osoby, otwartością na nowe, inne, by poznawać siebie, innych i Boga.

Poszczególne punkty programu odbywają się głównie pod namiotami. Namiot główny pomieści prawie dwa tysiące osób, a alejka spacerowa między drzewami, łąka, kawiarenka plenerowa to szczególne miejsca do wypoczynku w ciągu dnia. W obsłudze Tygodnia pomaga nam duża grupa wolontariuszy i wolontariuszek, a w programie każdego dnia bierze udział kilka tysięcy osób, także poprzez transmisje online.

Jak będzie w tym roku? Co to będzie za spotkanie? Z niecierpliwością i otwartością czekamy na Ciebie, na Was i serdecznie wszystkich zapraszamy!

Organizatorzy
Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP
Strona imprezy: www.te.cme.org.pl

>>> NA SKRÓTY

NASI DUSZPASTERZE

Od lipca 1983 roku tyscy ewangelicy mają swoją parafię. 8 listopada 2015 roku tyscy parafianie wybrali po raz pierwszy swojego proboszcza - został nim ks. Marcin Konieczny - dotychczasowy proboszcz-administrator.

zob. więcej Nasi Duszpasterze

{slider

SAMI O SOBIE

{slider

1,5 % PODATKU NA PARAFIĘ

 

nr konta bankowego Parafii

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Tychach
ul. Ks. Bpa Juliusza Burschego 20
43-100 Tychy
nr konta:

79 8436 0003 0000 0023 2147 0001

Co będzie

Pn Maj 20 @18:30 -
GODZINA BIBLIJNA - ONLINE
Pt Maj 24 @14:30 -
Lekcja religii kl. I i II
Pt Maj 24 @15:15 -
Lekcja religii kl. III i IV
Pt Maj 24 @16:00 -
Lekcja religii kl. V i VI
Pt Maj 24 @17:00 -
Spotkanie młodzieży i Konfirmanci
Pt Maj 24 @17:00 -
PRÓBA CHÓRU
Śr Cze 12 @16:00 -
SPOTKANIE PAŃ

>>> Plan nabożeństw

Od Redakcji

17. lutego

Nic o nas bez nas.

Zwierzchnik Kościoła o zmianach w Funduszu Kościelnym. 

Więcej…

strona znajduje się na serwerach