Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

wydarzenia z lat 2014-15

Rekolekcje w Cisownicy

W dniach 12-14 grudnia 2014r. wybraliśmy się na młodzieżowe rekolekcje do Cisownicy.


Wraz z nami pojechały też osoby z Jastrzębia i Katowic. Była nas mała grupka, ale to nie przeszkodziło w spędzeniu miłego czasu.

 

 


Kiedy w piątek pod wieczór dotarliśmy na miejsce, zjedliśmy kolację, a później wspólnie oglądaliśmy film i do późna graliśmy w gry. W sobotę po śniadaniu trochę śpiewaliśmy i dyskutowaliśmy, a także wybraliśmy się na wycieczkę w góry. Z Ustronia weszliśmy szlakiem na Równicę, a po drodze, przy kamieniu, rozważaliśmy temat zazdrości i zawiści. Po wejściu na szczyt podziwialiśmy piękne widoki, a także jeździliśmy na torze saneczkowym, co było świetną zabawą.

Po południu graliśmy w ping ponga, a wieczorem oglądaliśmy kolejny film i dużo rozmawialiśmy. W niedzielę rano (trochę niewyspani :)) wzięliśmy udział w nabożeństwie w Cisownicy, a po spakowaniu się i obiedzie wybraliśmy się jeszcze na spacer, aby po raz ostatni pooddychać górskim powietrzem.

Około 12 ze smutkiem wyjechaliśmy w kierunku naszych domów. Mimo tego, że nie było nas wiele, to świetnie spędziliśmy czas. Mieliśmy okazję lepiej się poznać, dzięki czemu naprawdę dobrze czuliśmy się w swoim towarzystwie. Z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd.

Marta Adamus