Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

wydarzenia z lat 2015-16

Wakacyjne propozycje

Na stronie internetowej Centrum Misji i Ewangelizacji ukazały się informacje o terminach, programie i warunkach uczestnictwa w wakacyjnych ewangelizacjach: w Dzięgielowie (o raz 67), w Zelowie (po raz 11) i w Mrągowie (po raz 19ty).

@cme.org.pl

 

 

Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie

Termin: 2–10 lipca 2016 roku

Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie jest największą otwartą imprezą Centrum Misji i Ewangelizacji, adresowaną do wszystkich – niezależnie od wieku i wyznania. Jego początki sięgają 1950 roku i spotkań organizowanych w Bytomiu-Miechowicach – na terenie Zakładów Matki Ewy von Tiele-Winckler.

zob. jak było w roku ubiegłym - więcej informacji: http://cme.org.pl/index.php?D=96

 

Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie

Termin: 17-24 lipca 2016 roku

Jest to „najmłodszy” ze wszystkich Tygodni Ewangelizacyjnych. Po raz pierwszy odbył się w 2006 roku. Organizatorami Tygodnia Ewangelizacyjnego w Zelowie są: Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, Diecezja Warszawska Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego oraz Kościół Ewangelicko-Reformowany i Parafia Ewangelicko-Reformowana w Zelowie. Tydzień inauguruje całodzienny program pod hasłem „Święto Kościoła w środku Polski”.

zob. jak było w roku ubiegłym - więcej informacji: http://cme.org.pl/index.php?D=97Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie

Termin: 21–28 sierpnia 2016 roku

Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie to wypoczynek w formie konferencji o charakterze ewangelizacyjnym. Każdy dzień rozpoczyna się porannym wykładem biblijnym, po którym jest czas na dyskusję w małych grupach. Popołudniami odbywają się seminaria i spotkania ewangelizacyjne, w czasie których jest czas na wspólny śpiew, świadectwo i część główną – zwiastowanie Bożego Słowa. Dla dzieci przygotowany jest specjalny program z historiami biblijnymi, zabawami i zajęciami artystyczno-sportowymi.

zob. jak było w roku ubiegłym - więcej informacji: http://cme.org.pl/index.php?D=98