Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

Wydarzenia z lat 2018-2019

Post scriptum

To już dziesięć dni

Od zakończenia naszych parafialnych półkolonii upłynęło właśnie 10 dni.

   

 

Ostatnim wydarzeniem związanym z półkoloniami było niedzielne nabożeństwo podczas którego Słowo Boże poprzedzone poruszającym świadectwem głosił pastor Greg Hintz.

 

Podczas nabożeństwa uczestnicy półkolonii wykonali kilka piosenek, do których nieśmiało próbowali się włączyć uczestniczący w nabożeństwie parafianie. 

 
   

 

Śpiewał też chórek młodzieżowy

 

Mogliśmy też wysłuchać solowego śpiewu Shilpy Hull

 

Na zakończenie nabożeństwa nasi goście otrzymali skromne podarunki.

(na zdjęciu, od lewej: Neelam James, Shilpa Hull, Greg Hintz, Noah White, Elba White, Wioleta Kielbasinska, Przemyslaw Kielbasinski, Maciej Kielbasinski, Ryan Hull, Kevin Bergmann, Laura Bergmann, Alison Bergmann. Anne Marie Calderon i Marilyn Lemke nie ma na zdjęciu - wyjechały nieco wcześniej).

 

a ks. Marcin Konieczny udzielił błogosławieństwa na drogę.

 

I co tu można jeszcze dodać. "Amerykański" tydzień był bardzo udany, odświeżyły się zeszłoroczne znajomości, zawarte zostały nowe. W spotkaniach uczestniczyła dość duża grupa dzieci z rodzin nie związanych z naszą parafią, niektóre z nich wzięły udział po raz drugi. Pozostaje podziękować naszym amerykańskim gościom, zwłaszcza spiritus movens przedsięwzięcia: Maćkowi Kiełbasińskiemu i  liczyć na to, że i w przyszłym roku Maciek i jego przyjaciele przyjadą z kolejnym, nowym programem, podziękować wszystkim, którzy do organizacji półkolonii się przyczynili. Do zobaczenia w przyszłym roku.

tekst i zdjęcia:
Stanisław J. Boczar

zob. też:

2018

2017